Ünlü Oyuncu Wilma Elles Fidern Clinic Marka Yüzü Oldu

Ünlü oyuncu Wilma Elles, Kadınlar için uzman kadrosuyla cilt ve vücut bakım ürünlerini piyasaya sunan Fiderm Clinic’in tanıtımına katıldı. Tanıtımda ünlü oyuncu Wilma Elles, firmanın sahibi iş insanı Fatma İçiren ile bir araya geldi.

Ünlü Oyuncu Wilma Elles Fidern Clinic Marka Yüzü Oldu
17 Mart 2023 - 23:59 - Güncelleme: 18 Mart 2023 - 10:45

Rol aldığı dizi, film ve reklamlar ile sık sık gündeme gelen Ünlü oyuncu Wilma Elles, Kadınlar için uzman kadrosuyla cilt ve vücut bakım ürünlerini piyasaya sunan Fiderm Clinic’in tanıtımına katıldı. Tanıtımda ünlü oyuncu Wilma Elles, firmanın sahibi ve cemiyet hayatının başarılı iş insanı Fatma İçiren ile bir araya geldi.

Film ve dizilerden daha çok reklamlarda rol almayı tercih eden güzel oyuncu Wilma Elles ise “Ürünleri denedim ve farkı gördüm. Güzellik ciltle başlar. Ben de güzelliğimi cildime iyi bakmaya borçluyum. Doğru ürünlerle doğru bakım yapıyorum. Estetiğe ihtiyaç duymuyorum” dedi.

Kozmetik dünyasında çığır açacak ürünlerin Dermatolojik olarak test edildiğini, profesyonel laboratuvarlarda hazırlandığını anlatan Fatma İçiren, “Girişimci kadınların gözlerinde o cesareti ve gücü görmek beni umutlandırdı. Kendi markamla ilgili büyük bir gelişmeyi o sahnede ilk kez onlarla paylaştım ve aldığım alkışlar beni son derece mutlu etti. Kendi işini yapmak isteyen, kendini özgür hissetmek isteyen, kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen bütün kadınlar iş hayatına dahil olsun. Kadınlar iş yaşamında cesur olsun” şeklinde konuştu.

11 ili etkileyen deprem nedeniyle üzgün olduklarını dile getiren Fatma İçiren, “ Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı ölenlere Allahtan rahmet yaralılara bas başsağlığı dilerim. Yaraları 85 milyon olarak birlikte saracağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum